Flesz: Rio trafił 10 trójek

3

Kilka sobotnich wyników jest takich, że… jeszcze raz? Suns wygrali w Chicago, Magic po raz drugi w Staples Center, Mavericks zrobili blowout na Grizzlies, a Dwyane Wade i LeBron James mieli być może swój najlepszy alley-oop dotychczas. Isaiah Thomas przeżył wiele ostatniej nocy.

* Nie wiem jak to powiedzieć, ale James Harden jest diabłem:

Harden po jednym meczu przerwy w Bostonie powrócił na swoje 25-punktowe ścieżki (29 pkt, 9 zb, 6 as), ale Rockets popełnili 17 strat (Chandler Parsons 6), spudłowali 24 z 32 rzutów za trzy (Parsons 1/7, Jeremy Lin 0/3) i przegrali trzeci mecz z rzędu.

Jrue Holiday, z klipu powyżej, skończył z 30 punktami i 9 asystami. Powiedz “All-Star”. 76ers przerwali passę pięciu porażek i wygrali 107:100.