Podsumowanie dnia: udany początek nowego trenera

5

Kyrie Irving rzucił 33 punkty zapewniając Cavs zwycięstwo w dniu, w którym dowiedzieli się, że znowu będą przez dłuższy czas bez Varejao. W Minnesocie też będą bez swojego kluczowego podkoszowego i wygląda, że tracą szansę na playoffs. Więcej o tych kontuzjach w dalszej części Podsumowania. W Chicago Brandon Jennings zdobył 35 punktów i Jim Boylan ma już bilans 2-0. Rozpoczyna tak samo jak Scott Skiles obecny sezon, zobaczymy jak skończy. Tymczasem skończyła się serią zwycięstw Rockets, którzy zostali zatrzymani w Nowym Orleanie. Magia Erica Gordona trwa nadal. Clippers natomiast kontynuują swoją serię zwycięstw na własnym parkiecie i w LA nie pokonał ich nikt od końca listopada. A ta druga drużyna z LA przegrała właśnie 5 mecz z rzędu. FLESZ