Podsumowanie dnia: udany początek nowego trenera

5
fot. AP Photo

Kyrie Irving rzucił 33 punkty zapewniając Cavs zwycięstwo w dniu, w którym dowiedzieli się, że znowu będą przez dłuższy czas bez Varejao. W Minnesocie też będą bez swojego kluczowego podkoszowego i wygląda, że tracą szansę na playoffs. Więcej o tych kontuzjach w dalszej części Podsumowania. W Chicago Brandon Jennings zdobył 35 punktów i Jim Boylan ma już bilans 2-0. Rozpoczyna tak samo jak Scott Skiles obecny sezon, zobaczymy jak skończy. Tymczasem skończyła się serią zwycięstw Rockets, którzy zostali zatrzymani w Nowym Orleanie. Magia Erica Gordona trwa nadal. Clippers natomiast kontynuują swoją serię zwycięstw na własnym parkiecie i w LA nie pokonał ich nikt od końca listopada. A ta druga drużyna z LA przegrała właśnie 5 mecz z rzędu. FLESZ

TORONTO 90, PHILADELPHIA 72

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Rok Jeffa Greena
Następny artykułDniówka: Zimne noce, mroźne dni

5 KOMENTARZE

  1. „Na przestrzeni ostatnich 2 sezonów, łącznie z playoffs, Kobe trafił tylko 3 z 21 rzutów w ostatnie 24 sekundy czwartej kwarty lub dogrywki, które mogły doprowadzić do remisu albo dać prowadzenie.”

    dlaczego fanbojstwo wciąż uważa go za najlepszego clutch playera w lidze

    Lubię to: 0