Dniówka: Zimne noce, mroźne dni

3
fot. Hector Gabino / newspix.pl

Styczeń… Nawet sezon regularny NBA wchodzi powoli w monotonię. Będziemy przerywać ją w tym miesiącu ogłaszaniem pierwszych piątek Meczu Gwiazd, potem dobrani zostaną rezerwowi. Będziemy mieć już coś o tym w ten weekend.

Każdy tydzień dotychczas przynosił nam jakąś koszykarską historię związaną zazwyczaj z drużyną zaliczającą aktualnie długą passą zwycięstw. W tym tygodniu mamy same historie niezwiązane bezpośrednio z wydarzeniami na boisku: Kevin Love, Sacramento Kings. Rudy Gay też? Ugh. Nawet Scott Skiles odszedł sam z Milwaukee, bo miał dość.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie dnia: udany początek nowego trenera
Następny artykułPaul George znowu poprowadził Pacers

3 KOMENTARZE

  1. Zdanie z artykułu pana Adama z wczoraj o Bucks: “Można chyba nawet stwierdzić, że już pożegnali się z marzeniami o playoffs.”

    Zdanie z artykułu pana Maćka z dzisiaj: “[…]jeśli Milwaukee Bucks (18-16) utrzymają kurs pod Jimem Boylanem, to może już za miesiąc będziemy wiedzieć jak będzie wyglądać Top8 Wschodu.”

    Nie sądziłem, że w ciągu 1 dnia sytuacja może się tak szybko zmienić :)

    0