Power Ranking (4): Warriors i Cats igrają z ogniem

6
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Dziś w nocy przełożone derby Nowego Jorku. To nawet dobrze, że dopiero teraz, bo Nets powinni być trudniejszym rywalem dla Knicks niż byliby na początku sezonu… Tymczasem gdy Celtics i Lakers tarzają się jeszcze w przeciętności, Mark Jackson i Mike Dunlap niespodziewanie mają swoje teamy w Top8 konferencji dzięki obronie i zbiórkom. A przecież zarówno Warriors, jak i Bobcats nie grają jeszcze w najmocniejszych składach… Bój się ligo, bo Denver powraca z zaświatów. Uważaj, bo Houston się waha, a  Raptors są lepsi niż ich wynik.

1. (1) MEMPHIS GRIZZLIES (9-2)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (3): Kolega „Big Karna” gra świetnie…
Następny artykułKujawiński: Człowiek zwany pokojem

6 KOMENTARZE

  1. Czekam i czekam aż wrzucicie Wizards na 30 miejsce i doczekać się nie mogę :) Toronto chyba za wysoko, bo liczą się wygrane spotkania, a nie prawie wygrane spotkania. Tak grając w końcówkach, nie ujadą wyżej niż 10 miejsce w konferencji.

    Lubię to: 0
    • Póki co najważniejsza jest funkcjonalność ;) Mogłoby wyglądać ładniej, poprzez javasrcipt, ale wtedy wszystko ładowałoby się dłuuużej, a tego nie chcemy. Co nie znaczy, że taki wygląd jest ostateczny.

      Lubię to: 0