Kemba ratuje Chokecats gamewinnerem na 0,7 sek.

5
fot. The Associated Press

Jest nas sześć(dziesiąt tysięcy) osób na fanpage’u „RysiePolska”, ale jest też na nim Michał Kajzerek, kibic Bulls i widzę, że jest Hubert, brat Maćka Jamrozika, który chyba trzyma za tym teamem, który dał nam Joela Przybillę i gotówkę za Geralda Wallace’a.

Trudno. Podejrzewam, że może nie być nas więcej niż pięciu. Może po wczorajszym wideo MKG niektórzy jeszcze nie dotarli, ale ostatniej nocy Michael Kidd-Gilchrist rozegrał akurat swój najgorszy mecz w tym sezonie i już zdążyłem dziś odpowiedzieć na pytania „Co z MKG? Jakaś kontuzja?”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTrudny związek Royce’a i Rockets
Następny artykułKlasyczny klasyk dla skautów NBA

5 KOMENTARZE

  1. Nic nie mam do bobków, ale to co robili pod koniec meczu wołało o pomstę do nieba i liczyłem że jakiś bóg koszykówki ukarzę ich za to. Nagradzając jednocześnie obite do granic możliwości wilki, ale walczące ze wszystkich sił… niestety chyba ów bóg oglądał jakiś inny mecz :/

    Lubię to: 0