DZIAŁ TECHNICZNY

II Zlot Czytelników Szóstego Gracza odbędzie się 21. maja


dodano: 5 kwietnia 2016
fot. I Zlot Szóstego Gracza

fot. I Zlot Szóstego Gracza

Udało nam się ustalić termin kolejnego zlotu na sobotę 21. maja. Tak, jak już wcześniej wspominaliśmy, chcielibyśmy, aby zlot odbył się w tym roku w Warszawie. Zanim zdecydujemy się na konkretne miejsce, chcielibyśmy zorientować się, jak wielu osób możemy się spodziewać. Jeśli więc nie zaznaczyłeś już na naszym Facebooku, że będziesz (lub planujesz być), to proszę zostaw tu swój ślad w komentarzu.

Jeśli jesteś z Warszawy i masz sugestię co do miejsca, to również daj nam znać. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i cały czas szukamy najlepszej opcji.

Jakie atrakcje przewidujemy?

– W tym roku chcielibyśmy w czasie zlotu w bardziej zorganizowany sposób porozmawiać o koszykówce, więc myślimy o organizacji panelu dyskusyjnego (który moglibyśmy również nagrywać i streamować dla innych czytelników).

– Poza tym, podobnie jak w zeszłym roku, możliwe jest wcześniejsze spotkanie na parkiecie. Musimy jednak wiedzieć wcześniej, ilu byłoby potencjalnie chętnych. Z góry też dajemy znać, że w takim wypadku potrzebowalibyśmy waszego wsparcia przy organizacji (znalezienie hali).

– W zależności od miejsca, w którym się spotkamy, być może uda się również zorganizować – podobnie, jak w zeszłym roku – turniej w 2K.

– Maciek Kwiatkowski. Będzie.

Wszelkie inne pomysły są również mile widziane.

Komentarze

  1. The Truth

    25 kwietnia 2016 o 16:32

    Will be there

    Lubię to: 0

Skomentuj