Haywood Highsmith z nowym kontraktem od Miami Heat

2

Haywood Highsmith nie był być może kolejnym wybitnym odkryciem Miami Heat, ale przez ostatnie trzy lata na Florydzie mocno pracował i chociażby w ostatnim sezonie grał już regularne minuty na poziomie średnio 20 na mecz. Wykorzystywał swoje szanse i z zawodnika, który jeszcze kilka lat temu występował w G-League i w Europie stał się graczem przebijającym się nawet do pierwszej piątki drużyny.

Choć nie narzekał na brak zainteresowania na rynku jako wolny agent, to musiał chwilę poczekać na swoją kolej. Ostatecznie jego agentowi udało się uzgodnić z Heat nowy kontrakt. 11 milionów dolarów za dwa lata gry. W pełni gwarantowane, bez opcji drużyny, czy zawodnika. Rozsądna umowa dla 27-latka, który ma jeszcze nieco upside’u w kolejnych latach. Tym bardziej, że według doniesień Highsmithowi zależało na pozostaniu w Miami.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTheis dołącza do Pelicans, ale czy to koniec ruchów NO?
Następny artykułPrzedłużenie dla Brandona Ingrama od Pelicans nie jest nierealne

2 KOMENTARZE