Wake-Up: Risacher, Sarr, Sheppard w Top-3 Draftu. OG zostaje

18
fot.

Po raz pierwszy w historii draft NBA, za śladem NFL, rozbity został na dwa dni. Może drugiego więc zobaczymy więcej wymian niż w gruncie jedna-no-dwie, które towarzyszyły dotychczas najgorszemu-naborowi-w-historii-cywilizacji.

Frank Mason: Played this young guy in France this past season; no way he’s the number one pick in the NBA draft lol, but I guess!

Solid young player but # 1 pick is absurd.

Frank Mason. Ten sam.

Wymiany więc. Portland Trail Blazers pozyskali Deniego Avdiję z Waszyngtonu w zamian za Malcolma Brogdona, #14 w tym roku, pierwszorundowy wybór w 2029 i dwa drugorundowe. Timberwolves przejęli z San Antonio wybór #8 za niezastrzeżony wybór w 2031 roku i swap picków w 2030, zastrzeżony na pierwszym miejscu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJimmy Butler zostaje w Miami, choć bez przedłużenia
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1311): Draft przez łzy

18 KOMENTARZE

  1. Trochę gapiostwo Hornets i Pistons. Były podczas draftu doniesienia, że Blazers chcą agresywnie pójść w górę draftu, żeby wziąć Clingana. Któraś z tych drużyn mogła zamienić się z Portland, dostać w pakiecie jakiś asset i tak wybierając swojego gracza.

    6