Wake-Up: Dziś Draft! Knicks robią ruch, Lindsey w Pistons

5
fot.

Kilka osób poprosiło mnie wczoraj w komentarzach, żeby nie wrzucać już zdjęć i celebracji mistrzowskich Celtics – i jak można popełnić taki błąd?

Spędziliśmy jeden spokojny sezon bez Mikala Bridgesa wymachującego dłońmi-jako-pistoletami, ale niestety idzie rewanż byłego koszykarza Villanova Wildcats, bo znowu grał będzie z kolegami, i to grał będzie na największej ze scen w Madison Square Garden.

Trzeba kochać New York Knicks za to, że do tego co tak działało, decydują się dodać i wzmocnić.

Po spokojnym, wtorkowym popołudniu mieliśmy w nocy trade i potem jeszcze dziwne wymiany picków klubów, które już się nimi wcześniej wymieniały.

1) Jest jednak 30% szans na to, jesteś akurat tym, który czyta to zdanie, a nie ma jeszcze wykupionej subskrypcji. Pojawiasz się tu często na naszych łamach, czytasz do momentu odcięcia wydarzenia paywallem, i wciąż nie możesz nas kupić (?!). Dlatego chciałbym poprosić, bardzo, żebyś przestał się wygłupiać i wykupił wreszcie subskrypcję, żeby móc czytać dalej, tym bardziej, że przed nami Draft, Free Agency, Kwalifikacje do Igrzysk i same Igrzyska, i wszystko to będziemy robić, i to wszystko może być ciekawsze niż ostatni sezon NBA.

Tak mówią.

2) New York Knicks wow pozyskują Mikala Bridgesa w pierwszej wymianie z Nets od 1983 roku. Adam już o tym rano wrzucił z wykrzyknikiem, więc tu musimy to na zimno. Bojan Bogdanović trafia na Brooklyn, ale co tam Bojan – idą jeszcze cztery niezastrzeżone pierwszorundowe picki (25, 27, 29, 31), jeden zastrzeżony wybór Bucks (25), jeden niezastrzeżony swap picków i dwa picki w drugiej rundzie (25, 26).

Picki, picki, wszędzie picki. A to nic jeszcze. Zaraz więcej.

Cała czwórka Bridges, “Jerzy”, Donte DiVincenzo i Josh Hart zdobyła w 2016 roku tytuł NCAA w koszulkach filadelfijskiego uniwerku Villanova. Trzech pierwszych wygrało go jeszcze raz w 2018.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWymiana: Mikal Bridges w Knicks!
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1310): MIKAL BRIDGES TRADE EMERGENCY POD

5 KOMENTARZE

  1. “Dziś w nocy pierwsza runda Draftu, i odwieczny kłopot, jak ją oglądać, bo nie oferuje nam tego niestety League Pass”
    Jak to? Gotów jestem się założyć o dodatkowe 2 tygodnie subskrybcji, że rok temu i jeszcze wcześniej ogladalem draft w LP

    7