Wake-Up: JJ Redick przedstawiony w LA. Co z PG-13?

14
fot.

Nieomówioną dotychczas częścią samego JJ’a Redicka jest jego duke-przystojność. Teraz miło by było naprawdę, gdyby nie trenował Lakers w dresie jak jego poprzednik, przypominający bardziej kierownika drużyny niż trenera 17-ring organizacji.

Biedny Kenny Atkinson nerwowo będzie trenował w Cleveland, JJ Redick panoszył się w Lakers, więc już tylko Milwaukee Bucks i Detroit Pistons pozostają bez trenera na przyszły sezon, co w przypadku tych drugich jest szczególnie przewrotne, bo pomyślałbyś, że ze wszystkich drużyn NBA akurat skład, który był 14-68 trenera potrzebuje najbardziej.

Jeszcze tylko raz Jayson Tatum w Wake-Upie, tym razem nie na zdjęciu, ale z takim entree na stadion Red Soxów, plus Jaylen:

1) W poniedziałek Lakers przedstawili JJ’a na konferencji prasowej jako swojego przyszłego byłego trenera. Tak się stało, że zrobili to równo w 40 urodziny byłego zmiennika Keitha Bogansa. Od razu brzmi jak kryzys.

“Nigdy nie trenowałem wcześniej w NBA. Nie wiem czy o tym słyszeliście”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWoj: Barnes zgarnie 270 mln dol. w Toronto
Następny artykułKlay coraz bliżej wyprowadzki z San Francisco?

14 KOMENTARZE