Klay zainteresowany grą w Orlando, inni weterani też

7

Przed Orlando Magic rysuje się niezła przyszłość, jeśli Paolo Banchero rozwijał się będzie, tak jak się rozwija. Dziś patrzyłem w statystyki playoffów Banchero, który ma 21 lat i porównywałem je z tymi LeBrona i Carmelo w jego wieku – Paolo jest między jednym, a drugim. Ma szansę być lepszym graczem niż Melo – w obronie i w playmakingu już nim jest. Plus głowa.

Adam pisał dziś o wielkich możliwościach Magic na rynku i pieniądzach, które mają. Sam rynek może nie przedstawia się dla Magic najlepiej w kontekście znalezienia rozgrywającego – Fred VanVleet nie będzie znowu wolnym agentem – ale playmaking Banchero i też Franz Wagnera wcale nie musi wymagać jedynki, tak jak wydaje się, że ona jest potrzebna w Phoenix.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMavs przedłużyli kontrakt z trenerem w czapce z daszkiem do tyłu
Następny artykułWemby wygrał jednogłośnie

7 KOMENTARZE

  1. Czyli w tym roku będą negocjacje “na Orlando”. Wszyscy będą zainteresowani do momentu w którym aktualna druzyna położy na stole odpowiednie pieniądze. Wtedy wjedzie standardowe: “nie wiem skąd wzięły się te plotki o moim odejściu, zawsze mówiłem ze chciałem zostać w (wstawić zespol) do końca kariery”

    21