Lacob: Plan Warriors zakłada zejście z podatku

0
fot. YouTube/ ESPN

Głośno było w ostatnich dniach o Golden State Warriors pytających o możliwość transferu po LeBrona Jamesa. Joe Lacob nie przestaje mierzyć bardzo wysoko i zawsze jest gotowy do agresywnych działań. Nie zamierzał też odpuszczać tego sezonu mimo kiepskich wyników i wyprzedawać składu przed trade deadline, tylko po to żeby ograniczyć ogromne wydatki. Są najdroższą drużyna w całej NBA, a w tym momencie znajdują się tylko jeden mecz na plusie, ale właściciel Warriors jest zachęcony postawą drużyny od czasu powrotu Daymonda Greena. Nie przestaje wierzyć w swój team.

Warriors nie uciekną jednak od problemu ogromnych wydatków i finanse staną się kluczową kwestią w wakacje, co sam Lacob przyznał goszcząc w podcaście Tima Kawakami’ego z The Athletic. W San Francisco mogą marzyć o przejęciu LeBrona czy innego gwiazdora, ale planem numer jeden na offseason będzie ograniczenie kosztów i uniknięcie podatku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Team Sochana wygrał Rising Stars. MVP dla Mathurina
Następny artykułJak to Hali od Woja dowiedział się że idzie do Indiany