LIVE-BLOG TRADE DEADLINE 2024: Bojan w Knicks! Hayward w OKC, Buddy w Philly

27
fot. NBA League Pass

21:15 Szczepański: Wygląda na to, że handlowanie dobiegło końca. Dejounte Murray i Bruce Brown nie zostali wytransferowani, Los Angeles Lakers nic nie zrobili, ale nie można narzekać, bo sporo się wydarzyło. W sumie mieliśmy dzisiaj 14 wymian, z których wszystkie najciekawsze poszły bardzo szybko, a na koniec zostały tylko małe roszady w składach.

Stay tuned, bo Maciek i zNyk już nagrywają Palmę.

21:06 Szczepański: Wygląda na to, że nic dużego już się nie wydarzy. Bruce Brown może odłożyć telefon, zostaje w Toronto. Mamy za to jeszcze kolejny mały deal – Golden State Warriors ograniczają koszty (aż $13.5mln w podatku mniej) oddając Cory’ego Josepha do Indiany Pacers za drugorundowy pick.

21:02 Szczepański: Boston Celtics na finiszu dokonują jeszcze korekt składu i oddają Dalano Bantona do Portland Trail Blazers w zamian za mocno chroniony wybór w drugiej rundzie draftu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Ruszyło handlowanie tuż przed trade deadline
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1271): Buddy Window

27 KOMENTARZE

  1. Ruchy Mavs spoko – PJ Washington i Gafford to fajne nabytki. W końcu trafia się jakiś drugi sensowny podkoszowy do Lively’ego.

    PJ na czwórce też powinien dobrze wyglądać, dostanie sporo wolnych trójek do trafienia.

    A jeśli chodzi o Bucks, cóż, cała nadzieja w Pacie Beverley :D

    4