Plotki, spekulacje, doniesienia przed trade deadline

4

Nie dość, że przed tegorocznym trade deadline raczej nie mamy co liczyć na transfery z udziałem największych gwiazd ligi, to jeszcze kontuzje skutecznie ograniczają możliwości wymian zawodników z bardziej wybrzmiewającymi nazwiskami.

Na kilkadziesiąt godzin przed jednym z kluczowych momentów sezonu mamy co prawda porcję doniesień i wieści, ale brakuje tych dotyczących chociażby Dejounte Murraya, Jerami Granta, czy Kyle’a Kuzmy. Jest natomiast kilka plotek i porcja informacji, które w mediach pojawiały się już jakiś czas temu.

Detroit Pistons pozostają zainteresowani Tobiasem Harrisem z Sixers, który kilka lat wcześniej występował już w Detroit. Organizacja ze stanu Michigan jest wyjątkowo zdesperowana, aby odbić się z dna ligi, a doświadczony Harris miałby im w tym pomóc. Nie wiadomo jednak jak mocno zdesperowani są Pistons i co mogą oddać w wymianie, jeżeli pod uwagę weźmiemy to, że Harris już w wakacje może zostać wolnym agentem. Management nie planuje natomiast przed trade deadline rozstawać się z Bojanem Bogdanovicem i Alecem Burksem, którzy kolejny raz generują w lutym spore zainteresowanie wśród ligowych zespołów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Kontuzje mieszają przed trade deadline
Następny artykułWake-Up: Koncertowi Clippers, Cleveland nagle na #2 Wschodu

4 KOMENTARZE