Dniówka: Rockets szykują się na większe handlowanie? Plotki wokół LeBrona

1
fot. youtube.com/@OfficialRockets

Houston Rockets mają w tym momencie już 22 zwycięstwa, czyli dokładnie tyle samo, co w całym poprzednim sezonie. Sezonie, który i tak był lepszy niż dwa wcześniejsze.

Po latach spędzonych na samiutkim dnie NBA, odbili się i na tym silnym Zachodzie walczą teraz o play-in. Duże wydatki w wakacje i wzmocnienia zespołu przynoszą oczekiwane efekty. Ime Udoka potwierdza, że jest trenerem, który potrafi poukładać zespół i zmusić go do wysiłku po obu stronach parkietu. Fred VanVleet jest dokładnie takimi liderem jakiego potrzebowali do prowadzenie gry i zalicza najwięcej w karierze 8.4 asyst. Dillon Brooks nie tylko jest ważną częścią obrony, ale też nagle stał się zaskakująco efektywnym strzelcem. Jeff Green dodaje swoje mistrzowskie doświadczenie i pomaga łatać podkoszowe dziury z ławki. Zapewniają duże wsparcie młodzieży, wśród której na pierwszoplanową postać wyrósł świetny Alperen Sengun.

To bardzo udany sezon, ale apetyty w Houston są jeszcze większe. Nie chcą tylko znaleźć się w play-in, celem trenera i managementu jest powrót do playoffów już w tym sezonie, dlatego Kelly Iko, Shams Charania i Sam Amick dwa dni temu w swoim raporcie sugerowali, że Rockets mogą być poważnym graczem na rynku transferowym przed trade deadline. Podobnie jak w wakacje, mogą znowu szukać dużych ruchów. Mają sporo picków, młodych graczy i kilka „elastycznych„ kontraktów, z których mogą stworzyć atrakcyjne pakiety i według źródeł dziennikarzy The Athletic, biorą pod uwagę wszystkie opcje. Łącznie z polowaniem na All-Stara, który byłbym natychmiastowym, dużym upgradem, nawet gdyby miało to kosztować utratę któregoś z młodych talentów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1268): Nie chce być z New York Knicks
Następny artykułRich Paul: “LeBron nie zostanie wymieniony i nie poprosił o wymianę”