Warriors otwarci na wymianę Chrisa Paula i Andrew Wigginsa

3

W ostatnich tygodniach wiele było spekulacji dotyczących kierunku, w którym zmierzają Golden State Warriors i choć wraz z powrotem Draymonda Greena wydawać się może, że teraz mają szansę na powolny marsz w górę tabeli, to plotki transferowe będą im zapewne towarzyszyć do samego trade deadline. Na przełomie grudnia i stycznia najczęściej w spekulacjach pojawiało się nazwisko Jonathana Kumingi, ale ten temat w ostatnim czasie wydawał się nieco przycichnąć. Nie oznacza to jednak, że Warriors w lutym nie wykonają żadnego ruchu na rynku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Kto na ławkę Wschodu w All-Star Game? Powroty Dame’a i KD
Następny artykułNets odrzucili ofertę Rockets za Mikala Bridgesa

3 KOMENTARZE

  1. Handlowanie CP3 po rozegraniu nim 3 miesięcy sezonu zasadniczego sprawia wrażenie, że management już jakiś czas temu stracił azymut, w którym zmierza. Nie wiem co oni za pakiet CP+AW dostaną. Tristana Thompsona?

    1