Sochan pominięty przy wyborze Rising Stars

4
fot. NBA League Pass

Skandal! Jeremy Sochan nie znalazł się na liście dziesięciu drugoroczniaków wybranych do tegorocznego Rising Stars.

Oczywiście, że to najgorsze wydarzenie All-Star Weekend i mecz, którego prawie nikt nie chce oglądać. Znalezienie się w tym gronie najlepszych młodych zawodników nie jest też żadnym szczególnym wyróżnieniem i nie jest w ogóle wspominane w dalszej karierze gwiazd. Więc właściwie nikogo to nie obchodzi i nie ma czym się tu przejmować. Ale to nie znaczy, że można było tak po prostu pominąć Polaka.

Powinni zostać wybrani najlepsi gracze, którzy dołączyli do NBA w dwóch ostatnich latach, a Sochan po znalezieniu się w drugiej All-Rookie, w drugim sezonie poprawił nieco swoje osiągnięcia, pozostaje starterem San Antonio Spurs i jest w tym momencie trzeci pod względem liczby rozegranych minut z zawodników z draftu 2022.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSteph vs. Sabrina Ionescu w Weekend Gwiazd!
Następny artykułWake-Up: Boski Donte DiVincenzo, najlepszy miesiąc Knicks od 1994

4 KOMENTARZE