Wake-Up: Chcą usunąć mural Kobiego w L.A., Queta w Celtics

3
fot. KNBC

Siatkarze reprezentacji Polski wczoraj wieczorem przeszli się w finale Mistrzostw Europy po kadrze Italii, a wcześniej w półfinale stracili tylko jednego seta ze Słowenią. Zaczynamy od tego właśnie, bo jeden z nowych mistrzów Europy jest naszym czytelnikiem i tak się sympatycznie złożyło, że był on już wcześniej naszym ulubionym graczem. Oglądaliśmy, gratulujemy!

Nasi siatkarze są więc #1 w Europie, koszykarze są #4, a piłkarze, podobnie, są na 4 miejscu, tylko za Czechami, Albanią i Mołdawią.

1) Charles Barkley u Billa Simmonsa:

“W pewnym momencie LeBron musiał powiedzieć będzie ‘AD… kurcze… [LeBron na pewno mówi “kurcze”]… mam już 100 lat. To już czas byś został najlepszym graczem.”

Dalej Chuck:

“Pięć, sześć lat temu mówiłem, że AD będzie najlepszym graczem na świecie, a nie jest nawet w konwersacji o tym”

2) Koby Altman, GM Cavaliers aresztowany został za głębokie podejrzenie, że mógł prowadzić samochód pod wpływem alkoholu, albo narkotyków, albo alkoholu i narkotyków. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w Cleveland. Altman odmówił alko i narkotestów, więc wygląda to, jakby coś ukrywał.

Albo chciał zmylić uwagę oficerów policji, bo ukrywał coś jeszcze.

Albo chciał zmylić uwagę oficerów policji, ukrywając coś jeszcze, że ukrywa coś jeszcze.

3) Shams Charania poinformował, że Boston Celtics finalizują two-way kontrakt z Neemiasem Quetą, którego przed dwoma laty wziąłem daleko chyba nawet, nie w drugiej, tylko w trzeciej rundzie draftu fantasy i nadal nic z tego nie wyszło. Przez dwa pierwsze lata nie wychodziło mu w Sacramento – którzy wzięli go, co ważniejsze, z #39 Draftu 2021 – a teraz najpewniej nie wychodzić mu będzie w Bostonie. A szkoda, bo materiał jest.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSerge Ibaka będzie kontynuował karierę w Europie
Następny artykułKajzerek: To musiało się tak skończyć

3 KOMENTARZE