Middleton zoperował kolano, Giannis może nie przedłużyć kontraktu

4

Wystarczyła chwila – kontuzje pleców i kolana Giannisa Antetokounmpo, gładkie pięć meczów w pierwszej rundzie z Miami, odejście jednego z trójki głównych właścicieli, zwolnienie Mike’a Budenholzera i przyszłość Milwaukee Bucks już nie wygląda wcale tak optymistycznie.

Już w to lato bowiem Giannis może podpisać przedłużenie obecnego kontraktu, ale może też go nie podpisywać, czyli już w to lato może rozpętać burzę plotek na temat swojej przyszłości. Wolnym agentem Bucks w to lato będzie już 35-letni Brook Lopez, a od 40.4 mln dolarów na sezon 23/24 odstąpić może wkrótce 32-letni już Khris Middleton, który ma za sobą najtrudniejszy rok w dotychczasowej karierze i – jak się dowiadujemy – przeszedł jeszcze jedną operację.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPelicans mają dosyć Ziona? “Jeszcze nie trade, ale…”
Następny artykułSilver: Fundusze Arabskie jeszcze nie próbowały inwestować w kluby

4 KOMENTARZE

  1. Myślę że w Dallas, a Cuban w szczególności, już się wyleczyli z taktyki “trzymamy cap space na gwiazde której zaraz kończy się kontrakt”. Na marginesie, po latach niektórzy mówili że Dallas też celowało w Giannisa (ponoc ówczesny GM byl wielk fanem) ale właśnie oszczędzali cap space na Dwighta Howarda i dlatego zeszli w dół draftu. A mieli poczatkowo 13 wybór.

    Dopasowanie z Luka byłoby historycznie dobre, ale nawet będąc życiowym optymistą nie wierzę w taki rozwoj wypadków

    0