Dniówka: Zwolnienie Chrisa Paula nie ma większego sensu

4
fot. NBA League Pass

Nie tylko za oknem jest coraz upalniej, także w NBA temperatura offseasonowych spekulacji zaczyna się szybko podnosić. Ostatnio były plotki o Irvingu chcącym ściągnąć LeBrona Jamesa do Dallas, a za chwilę historią może stać się Chris Paul dołączający do swojego kumpla LeBrona w LA…

Choć zwolnienie CP nie jest jeszcze przesądzone.

Wygląda na to, że Chris Haynes pośpieszył się ze swoim raportem o planowym zwolnieniu, ale pewnie tylko przekazał wiadomość, jaką dostał od kogoś z obozu Paula. Najwidoczniej Chris dowiedział się, że Phoenix Suns wcale nie zamierzają zagwarantować jego kontraktu na kolejny sezon i rozpoczął naciski, żeby jak najszybciej wyjaśnić kwestię swojej przyszłości. Jak donosi Adrian Wojnarowski, CP nie chce czekać do ostatniego momentu na decyzję drużyny.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: “Make Nikola Jokić scorer again, or passer, or scorer, or “
Następny artykułZion Williamson będzie ojcem, ale gwiazda porno jest wściekła

4 KOMENTARZE