Detroit Pistons rozbili bank, żeby przekonać Monty’ego Williamsa

13

Jeszcze dwa tygodnie temu pojawiły się doniesienia, że Monty Williams nie jest zainteresowany trenowaniem Detroit Pistons. Nie chodziło konkretnie o drużynę, po prostu po zwolnieniu z Phoenix Suns zdecydował, że zrobi sobie rok przerwy. Nie musiał spieszyć się z szukaniem nowej pracy mając komfort finansowy i jeszcze $21mln za trzy lata z kontraktu w Arizonie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Czego nie mówi Brandon Miller
Następny artykułDniówka: Zaczynamy Finały!

13 KOMENTARZE

  • Ciekawe ile w tym wszystkim jest ze to jakies gierki „chłopaków z Michigan”, teraz ważne dla Gore’a było przejąć Monty’ego nieważne za ile, co z czasem może być niezłym „in your face” do Ishbii

   Lubię to: 5
 1. Tak z ciekawości – Monty przez trzy najbliższe lata będzie dostawał wypłatę z kontraktu w Phoenix + sianko z Detroit? Jak to działa w NBA? Nowy kontrakt anuluje poprzedni czy de facto trener może być zatrudniony/opłacany przez dwie organizacje jednocześnie?

  Lubię to: 10
 2. Jeśli w niego wierzą, to dobry ruch. Dobry trener jest wart co najmniej tyle, co dobry gracz. Nie powinien zarabiać mniej. Swoją drogą ten ruch może zmienić rynek kasy dla trenerów.

  Lubię to: 11