Między Rondem a Palmą (1201): Caleb Martin Day

4
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o ziewającym zwycięstwie ziewającej historii w meczu nr 7, o kłopotach i przyszłości Bostonu i o trzecim Polaku w NBA.

Sprawdzamy blok Duncana Robinsona, drugie największe miasto Urugwaju, gigantyczną serię Caleba Martina, nowe informacje o Chesstivalu Derricka Rose’a, zasłony dymne na zasłonach dymnych wokół draftu, nasze typy na Finały i co wydarzyło się w 1201 roku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Duncan Robinson can’t play defense?!
Następny artykułDniówka: Undrafted Heat

4 KOMENTARZE

 1. “LeBron James will be the greatest statistical [player] to ever play the game of basketball. [Michael Jordan] was a horrible player.”

  – Scottie Pippen

  Pippen went 5-5 for 11 points in the 4th quarter of Game 6 of the 1992 NBA Finals.

  Kyrie went 2-6 from 5 points in the 4th quarter of Game 7 of the 2016 NBA Finals when he “saved LeBron’s legacy”

  In Game 6 of the 1992 NBA Finals, the Bulls trailed by 15 going into the 4th quarter. Jordan was on the bench while Scottie Pippen and the reserves went on a 14-2 run before Jordan rejoined them. The Bulls sealed the NBA championship over the Blazers.

  Lubię to: 2
 2. Scottie Pippen –
  Thinks LeBron James Is Being Disrespectful By Calling Himself The GOAT: “Michael Jordan Has Never Ever Said He’s The Greatest Player”

  Michael Jordan has never ever said he’s the greatest player to ever play the game. Why? He has respected all the other players before him, so for LeBron to say that, he’s sort of pulling himself out of it, because you can’t say you are the greatest player, you have to allow your peers in the world to say that.”

  Lubię to: 1
   • Top 3 moich ulubionych graczy ever.
    Kiedy zaczynał w internetach mówił naprawdę ciekawe rzeczy. Później postawił na “easy path” i poszedł do bandy w kontrowersję.
    Ostatnio, kiedy zmieszał “Last Dance”, z promocją swojej książki, burbon’em i tym, że jego była “chodzi” z synem Michaela facet się całkiem posypał.

    Wybitnie inteligentny gracz, top all-time defensor, z gracją w ruchach jaką miał tylko MJ, a później Penny i T-Mac.

    Lubię to: 7