Powrót Jamesa Hardena do Houston coraz bardziej realnym pomysłem

9

Nad tym co zrobi James Harden można było się już zastanawiać od dłuższego czasu, ale chyba jeszcze nigdy w tak konkretny sposób nie donoszono o jego powrocie do Houston Rockets. Owszem spekulacje na ten temat pojawiły się jeszcze pod koniec tamtego roku, jednak aż do tej pory mówiło się, że w głównej mierze może to być tylko gra na podbicie ceny w negocjacjach nowej umowy z Sixers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Game 2 w Bostonie. Wakacje w Philly, czyli co zrobi Harden?
Następny artykułNBA ponownie rozważa zmianę formatu Meczu Gwiazd

9 KOMENTARZE

 1. Jedyna Opcja Oddać w dzień draftu Hardena do Portland za Lilarda kwestia ile trzeba picków oddać za niego. A poźniej Harden idzie do Houston Portland schodzi z kontraktów i robią przebudowę. ( chyba że Darrey wymyśli coś innego)

  0
  • Rockets i tak będą szorować po dnie ligi przez najbliższe lata, a mimo że za górką, to Harden nadal potrafi organizować i prowadzić grę. Gra w Houston bez ciśnienia na sukcesy, bez przypierdzielania się o grę na pół gwizdka to idealne miejsce dla niego.

   A gdy jego maxik będzie schodził to w idealnych warunkach młodziaki Rockets powinny już zaczynać wschodzić i powoli o coś grać, więc jego kontrakt nie będzie problemem.

   0