Dniówka: Brooks został kozłem ofiarnym w Memphis, ale to Morant jest największym problemem

16
fot. NBA League Pass

Na placu boju pozostały już tylko cztery drużyny.

Cztery kolejne dopiero co rozpoczęły wakacje, w tym Golden State Warriors, którzy nie obronią tytułu. W San Francisco szykuje się niezwykle interesujący offseason, dużo będzie się też pewnie działo w Phoenix, gdzie już zwolnili trenera. Ale zanim przyjrzymy się sytuacji tych najlepszych i równocześnie najdroższych drużyn, wcześniej trzeba dokładnie poznać zmienione warunki w jakich będą funkcjonować po wejściu w życie nowej CBA. Przedstawię je w najbliższych dniach, tymczasem dzisiaj zatrzymamy się przy drużynie, której lider wczoraj znowu znalazł się w centrum zainteresowania.

Ja Morant na zakończenie sezonu przyznał, że zawalił i swoimi pozaboiskowym wybrykami wprowadził dużo niepotrzebnego zamieszania. Równocześnie zapewniał, że wyciągnie wnioski. Będzie bardziej zdyscyplinowany i będzie podejmował lepsze decyzje. Mówił co trzeba.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1195): Dużo kurzu a potem poszliśmy na lody
Następny artykułDniówka: Loteria Wembanyamy. Początek WCF

16 KOMENTARZE

  1. Red. Kwiatkowski wyjątkowo słabo ulokował swoje emocje w Ja i Joelu, chyba, ze po prostu ma słabość do tego specyficznego miksy braku inteligencji oraz odporności psychicznej, jaki obaj wskazują obecnie… to które miejsce w TOP100?

    Lubię to: 21