Flesz: Denver, Clips, Lakers (i Warriors) walczą właśnie o tytuł

6
fot. NBA League Pass

Dziś Dallas gra w Miami o szanse na Play-In, ale na sto procent nie zdobędzie w tym sezonie mistrzostwa i sezon skończy się po drodze rozczarowaniem. Może już zaraz. Może to dobrze, bo wtedy Mavericks nie zwiążą się z Kyrie’em Irvingiem czteroletnim, maksymalnym kontraktem.

Życie jest brutalne i tytułu nie wygra też największa rewelacja sezonu, czyli nr 1 atak NBA Sacramento Kings – nikt nie typował – nie zdobędzie też go nr 4 atak po All-Star Game Atlanty Hawks, po trofeum Larry O’Briena nie wespną (32 punkty na Kurniku, jeśli w kącie tablicy) się też Breaking Jerzy i jego New York Knicks.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPierwsze doniesienia dotyczące zmian w nowej CBA
Następny artykułWake-Up: Kryzys Cubański w Dallas, Point-Ingram bryluje na wiosnę

6 KOMENTARZE

 1. Jeżeli SUNS przejdą zachód to z KD maja szanse. W Finalsch będą albo BUCKS albo Celtics, tak czy siak KD będzie krył Tatuma lub Middeltona. W obydwu przypadkach ma duża przewagę wzrostu, co może poważnie ograniczyć odpowiednio 1 i 2 opcje Celtics/BUCKS. Pomimo ostatniego meczu stawiam na BUCKS i rewanż za NBA Finals 2021. Zycie lubi takie historie. NBA jeszcze bardziej, bo kasa się zgadza…

  Lubię to: 5
  • Suns nie mają odpowiedzi na Janisa i Lopeza, a Tatum ostatnio regularnie ogrywa Duranta po obu stronach parkietu. Wygląda na to, że mistrz jest na wschodzie chyba, że długie 7-meczowe serie spowodują, że po przejściu wschodu nie będzie już zdrowia na finał.

   Lubię to: 2
   • Tatum ogrywał Duranta jak ten był sam w Nets. A teraz Durant/Booker to lepszy/ bardziej stabilny rzutowo duet niż Tatum/Brown, np Brown last 5: 12/30/18/41/27 a Booker 27/29/24/29/32.

    Lubię to: 1