Mavericks chcą dodać do składu gwiazdę, wszyscy poza Doncićem dostępni w wymianie

6

Dallas Mavericks nie byli w trakcie trwania tego sezonu bohaterami zbyt wielu plotek transferowych, ale może się to diametralnie zmienić w najbliższych dniach. Według Callie Caplan z Dallas Morning News w Teksasie zapadła decyzja o szukaniu wzmocnień i to nie takich z gatunku drugoplanowych.

Ekipa z Teksasu pragnie zadowolić Lukę Doncića i sprowadzić do Dallas gwiazdę z prawdziwego zdarzenia. Dlatego każdy z zawodników poza ich liderem jest do wzięcia. Oczywiście za odpowiednią ceną, a ma nią być właśnie nowy partner Słoweńca. Ktoś kto sprawi, że Mavericks nie będą umierać, kiedy Doncić siądzie na ławce, albo co gorsza zabraknie go w meczu. Chociażby tak jak teraz zmaga się z kontuzją kostki, a w całym sezonie Mavs są już 0-6 bez swojego gwiazdora.

Luka kolejny sezon jest indywidualnie kandydatem do nagrody MVP, ale jeżeli chodzi o drużynę to mamy ponownie tą samą historię. Brak mu wsparcia nie tylko z ławki, ale niekiedy również od kolegów z pierwszej piątki. Tym bardziej, że drugi najlepszy strzelec Mavericks pozostaje poza grą – Christian Wood odpoczywa przez kilka tygodni z powodu złamania kciuka.

Poprzedni artykułBucks oferują trzech zawodników za Jae Crowdera
Następny artykułWake-Up: 53 punkty Luki. Magic przerwali serię Sixers

6 KOMENTARZE