Wake-Up: Ayton nie rozmawiał z trenerem. Ball nie mógł biegać i skakać. Hawks zeszli poniżej progu podatku

2
fot. twitter.com/BALLYSPORTSAZ

W wakacje tyle się działo, że można już było zapomnieć o jednej z większych historii początku lipca, kiedy Phoenix Suns nie zdecydowali się zaproponować maksymalnego kontraktu swojemu środkowemu, tylko czekali aż zrobi to ktoś inny. Ostatecznie wyrównali ofertę Pacers i zatrzymali Deandre Aytona. Sprawa załatwiona, pozostawało jednak pytanie, czy uda im się naprawić relacje i jak ta sytuacja odbije się na atmosferze w drużynie. Na razie nie wygląda to najlepiej…

Ayton przeważnie tryska energią, tym bardziej wszyscy zwrócili uwagę, że podczas Media Day brakowało mu entuzjazmu i nie brzmiał na zachwyconego. Nie chciał rozmawiać o swoich odczuciach, podkreślał biznesowe podejście i mówił o wykonywaniu swojej pracy.

Wczoraj natomiast po treningu zdradził, że od czasu Game 7, w którym zagrał tylko 17 minut, co Monty Williams tłumaczył wewnętrzną sprawą drużyny, nie rozmawiał z trenerem. Nie tylko o tamtym meczu, w ogóle z nim nie rozmawiał.

On sam nie robi z tego żadnego problemu, ale wywołało to duże zdziwienie. Kolejna lampka ostrzegawcza, że w ekipie z Phoenix nie dzieje się najlepiej?

Monty Williams uspokaja, że nie ma powodów do niepokoju. Przez wakacje nie rozmawiał z kilkoma zawodnikami, ponieważ czuł, że potrzebują przerwy po bolesnym zakończeniu poprzedniego sezonu. Będzie rozmywał z każdym podczas obozu. Zapewnia też, że między nim a Deandre nie ma żadnego konfliktu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTypy przed sezonem: 22. Washington Wizards
Następny artykułFlesz: PBJ, Donte i Ryan Rollins, czyli offseason Warriors (3.1)

2 KOMENTARZE