Jayson Tatum krótko o wszelkich doniesieniach transferowych w NBA

2

Jayson Tatum doznał urazu barku w Finale Konferencji Wschodniej i ból towarzyszył mu aż do końca tegorocznych Finałów. Ostatni miesiąc lider Boston Celtics poświęcił jednak na czysty odpoczynek i teraz przekonuje, że jest już dużo lepiej. To doskonale pokazuje ile faktycznie potrzeba niekiedy czasu na pełny powrót do zdrowia i świetnie wyjaśnia, że zbyt szybki powrót na parkiet po urazie w trakcie sezonu może niepotrzebnie narazić zawodnika na nagły powrót kontuzji.

Dodatkowo Tatum w swojej ostatniej wypowiedzi dla mediów po raz kolejny podkreślał, że jest szczęśliwy z tego jakich ruchów na rynku dokonał management Celtics. Nie odnosił się natomiast niemal wcale do niedawnych rewelacji łączących bostońską drużynę z wymianą Kevina Duranta. Zauważał jedynie, że są rzeczy których kontrolować się nie da i niekiedy trzeba zostawić sprawy swojemu biegowi.

Żyjemy w takim świecie, a nie innym. Czasami ciężko jest odróżnić prawdę od kłamstwa, ale to sprawia że ludzie cały czas o tym mówią i chyba o to w tym chodzi. Jeżeli będziesz zwracał uwagę na wszystko co widzisz w sieci lub w telewizji to w krótkim czasie doprowadzisz się do szaleństwa. Trzeba nauczyć się korzystać z tych źródeł i zachować zdrowy rozsądek. Kontroluj to, co możesz kontrolować.

Poprzedni artykułKnicks i Jazz utknęli w martwym punkcie wymiany Donovana Mitchella
Następny artykułFlesz: Takich trzech jak ma Charlotte, to ma tylko Antetokounmpo

2 KOMENTARZE