Dniówka: Rozmowy o wymianie Westbrooka, Pacers robią prawdziwą przebudowę

1
fot. NBA League Pass

NBA pozwoliła mi spokojnie odpocząć. Nic nie wydarzyło się przez kilka dni krótkiego urlopu. Nadal czekamy na kolejne duże wymiany, znajdując się w momencie, w którym chyba wszystkie negocjacje transferowe zostały odłożone w jakieś „martwe punkty”, podczas gdy większość ligi udała się na wakacje.

Jak tylko odpaliłem wczoraj internet, żeby nadrobić zaległości, zobaczyłem doniesienia o tym, że „umarły” też rozmowy między Los Angeles Lakers i Indianą Pacers. Który to już raz w tym offseason? O ich rozmowach słyszymy od dawna. Nic z tego do tej pory nie wyszło, ale jak widać ciągle próbują się dogadać.

Teraz Bob Kravitz z The Athletic doniósł, że omawiana była wymiana Mylesa Turnera i Buddy’ego Hielda w zamian za Russella Westbrooka i pick w pierwszej rundzie draftu. Lakers proponowali jeden pick, podczas gdy Pacers oczekują dwóch pierwszorundowych wyborów – jeden miałby być rekompensatą za przejęcie kontraktu Westbrooka, drugi ceną za Turnera i Hielda – dlatego rozmowy zakończyły się bez porozumienia. Na razie. Kravitz sugeruje, że mogą zostać wznowione. Wystarczy, żeby Rob Pelinka zgodził się dołożyć ten drugi pick, jaki ma jeszcze do przehandlowania i nie tylko będzie można kontynuować negocjacje, ale i zrobić deal.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Trade demand Kevina Duranta 3 tygodnie później
Następny artykułWake-Up: Trae w Drew League. Gwiazdy na Eurobaskecie. Przedłużenie dla Monty’ego Williamsa

1 KOMENTARZ