Wake-Up: Warriors zainteresowani powrotem Duranta? Dragić w Bulls

4
fot. youtube.com

Największym nazwiskiem, które zniknęło z rynku w czwartym dniu agentury był Goran Dragić. 36-letni weteran, który w zeszłym sezonie rozegrał tylko 16 meczów.

Szybko nam to wszystko siadło, ale nie powinno to być zaskoczeniem, bo też zdecydowana większość najlepszych wolnych agentów uzgodniła kontrakty w ciągu pierwszych dwóch dni. Nie ma już wielu dobrych zawodników do wzięcia. Natomiast ci, którzy jeszcze pozostają na rynku, czekają na to co wydarzy się na Brooklynie, bo to może otworzyć nowe potrzeby drużyn lub pomóc wybrać kontendera, który daje największe szanse na tytuł.

Do tego są też jeszcze zastrzeżeni wolni agenci, którzy dopiero po zakończeniu moratorium 6 lipca będą mogli podpisać oferty z innymi zespołami, ale przyszłość Deandre’a Aytona może być powiązana z transferem Kevina Duranta, podczas gdy sytuacja Milesa Bridgesa sprawia, że przestał być on atrakcyjnym celem.

1) Najlepsi zawodnicy nadal dostępni na rynku:

Deandre Ayton (zastrzeżony)
Collin Sexton (zastrzeżony)
Miles Bridges (zastrzeżony)
Caleb Martin (zastrzeżony)
Niemiec, który dopiero co ograł Polaków
Montrezl Harrell
Thomas Bryant
T.J. Warren

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Jak zostać dziennikarzem NBA?
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1113): Fascynująco fascynujące

4 KOMENTARZE

  1. JA SMIECHŁAM PRZY TYM FRAGMENCIE: „James Harden znowu z Irvingiem, czy Harden wraca na Brooklyn za Irvinga? Wygląda to mało poważnie.” A jak ma kurczę wyglądać, gdy mówimy o top 10 pajaców w lidze?

    Lubię to: 9