Ayton daje znak, że chce odejść?

5

Na końcu Phoenix Suns będą mogli wyrównać każdą ofertę dla swojego zastrzeżonego wolnego agenta, którym będzie Deandre Ayton. Nie jest to też znowu nietypowa sytuacja, że pod koniec czerwca zastrzeżony wolny agent się ukrywa i nie ufa w stu procentach swojej dotychczasowej drużynie, ale to tylko wstęp do poniższej informacji.

Duane Rankin z „The Arizona Republic” informuje o charytatywnym meczu softballu, organizowanym przez JaVale’a McGee. Wezmą w nim udział praktycznie wszyscy gracze Suns, a nawet GM Suns James Jones. Nie weźmie za to udziału Ayton:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Największe nazwiska wolnej agentury
Następny artykułSuns nie odpuszczają w sprawie Aytona i chcą pozbyć się Camerona Johnsona

5 KOMENTARZE

  1. To jest przecież oczywiste, że nie pozwolą odejść za darmo graczowi, którego wybrali z jedynką cztery lata temu. Jeżeli się nie dogadają to tylko sign-and-trade.

    Lubię to: 8