Deandre Ayton powinien otrzymać gdzieś maksymalny kontrakt

4

Phoenix Suns nie doszli w ostatnich miesiącach do porozumienia z Deandre Aytonem w sprawie debiutanckiego przedłużenia kontraktu i w związku z tym muszą teraz zmierzyć się z wolną agenturą młodego centra. Mają co prawda możliwość wyrównania każdej oferty, ponieważ Ayton będzie zastrzeżonym wolnym agentem, ale jak zauważa Adrian Wojnarowski z ESPN – Suns muszą w tym przypadku liczyć się z dużymi kwotami.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFinaliści na wakacjach. Kolejna playoffowa klęska Paula
Następny artykułAlvin Gentry zostaje w Sacramento w biurowej roli

4 KOMENTARZE

  1. Blazers przedłużą Nurkica, Thunder wybiorą pewnie wysokiego w TOP draftu. Zostają Spurs, którzy mogą wcisnąć w wymianę Poeltla.
    Widziałabym go jeszcze w młodych Pistons.

    Lubię to: 6
  2. Werbalna konfrontacja zawodnika, który gra 4 sezon w NBA na debiutanckim kontrakcie z trenerem podczas Game 7. Wyborne. Znowu Aytonowi się w głowie przewróciło tak jak 2 lata temu gdy wciągnął proszki i dostał karę 25 meczów zawieszenia. Ale ma przecież dopiero 24 lata…

    Lubię to: 9