Kajzerek: Cztery rzeczy po RS

1
fot. AP Photo

Za kilka dni kończymy najdłuższą część rywalizacji o mistrzostwo NBA, więc to dobry moment, by pewne rzeczy sobie uświadomić. Rozgrywki w kilku przypadkach obnażyły odważne plany poważnych firm i wyróżniły tych, którzy starannie i metodycznie wykonywali swoją pracę. Sport jest bezlitosny, gdy popełniasz błędy i nie sprzyja ci los. Potrafi być za to piękny, gdy nie szukasz dróg na skróty i pomagasz swojemu szczęściu. 

Zatem Lakers mają taką manię wielkości, że gardzą Bogami koszykówki

Nie musisz być topowym insiderem,  by zrozumieć, jak źle – wyłącznie w kontekście sportowym – zarządzany jest zespół z Los Angeles. Biorąc pod uwagę fakt, że parę lat temu Rob Pelinka zbudował mistrzowską drużynę, trudno nie odnieść wrażenia, że trafiło się ślepej kurze ziarno. Poprzednie lata rzucają się dużym cieniem na jego wizerunek, Kto w zasadzie rozdaje karty? LeBron James? To też narracja, która pasuje mediom żyjącym z pastwienia się nad Lakers. 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJordan pomoże Lakers pozbyć się Westbrooka?
Następny artykułJohn Wall wykorzystał opcję zawodnika, nie zagra więcej w koszulce Rockets

1 KOMENTARZ