Flesz: Magic Johnson i najlepiej penetrujący gracze w NBA

15
fot. YouTube.com

Więc po tym jak przed niespełna tygodniem przyjrzeliśmy się tym, którzy po koźle lubią wyjść w górę i rzucić z daleka, spójrzmy na tych, którzy po koźle lubią dostać się do kosza i natychmiast zmieniają kształt obrony.

Prywatnie preferuję wjeżdżających do kosza graczy, w zasadzie już zaczynając od wheeling-and-dealing Magica Johnsona 90′, idąc dalej przez Penny’ego Hardawaya 95′, LeBrona Jamesa 04′, Rajona Rondo 08′, Russella Westbrooka 10′, Bena Simmonsa 18′ i Ja Moranta 21′. Chcąc nie chcąc, hołduję idei Prezydenta Knicks Phila Jacksona 13′, że najlepsze rzuty za trzy, to te, kiedy ktoś wcześniej postawi jedną stopę w polu trzech sekund, i też tej Gregga Popovicha 14′ o zamienianiu dobrej pozycji do rzutu na jeszcze lepszą. Czy prościej mówiąc: nierzucaniu w 7-10 sekundzie akcji po koźle za trzy, gdy pozostała czwórka jest za linią piłki. W zasadzie tylko o tym piszę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Zachód przed drugą częścią sezonu
Następny artykułRedick krytykuje Ziona za bycie kiepskim kolegą z drużyny

15 KOMENTARZE

 1. TOP 5 all time najlepiej penetrujących graczy w NBA:

  5. Shawn Kemp – 7 dzieci z 6 kobietami
  4. Willie Anderson – 9 dzieci z 7 kobietami
  3. Manute Bol – 10 dzieci z 2 kobietami
  2. Jason Caffey – 10 dzieci z 8 kobietami
  1. Calvin Murphy – 14 dzieci z 9 kobietami

  Lubię to: 138
 2. oglądam te highlighty Magica i widzę ten potworny tłok pod koszem a on i tak znajduje miejsce na dokładne podanie. Chciałbym zobaczyć go w grze przy dzisiejszym spacingu… Byłby jeszcze bardziej nie do zatrzymania!

  Lubię to: 19
  • OKC są o jeden fart w losowaniu od bycia zespołem walczącym o play offy. Jeśli dostana np Holgrena lub Bonchero to przy bieda zachodzie spokojnie za 2 lata mogą stać się zachodnimi Cavs. Ale jeśli tego farta nie będzie w najbliższych losowaniach i będą wybierać kolo miejsc 5-6 to mogą zostać na jakiś czas zachodnim średniakiem.

   Lubię to: 3
 3. ESPN’s top 74 NBA Player list in 2020 had Scottie Pippen Ranked 21.
  Their top 75 (76 really), list from 2022 had Pippen ranked 32.
  Barkley
  Robinson
  Wade
  IT
  Stockton
  AI
  Havlicek
  Mikan
  All jumped ahead of Pippen.
  How?
  Everyone of them retired before 2020.
  How did they get better?

  Książka PRAWDY kosztuje.

  Lubię to: 5