CJ McCollum na radarze New York Knicks

3

W ostatnich dniach dziennikarze łączyli Christiana Jamesa McColluma z możliwą wymianą do New Orleans Pelicans, ale dzisiaj Marc Stein przekazuje informacje w sprawie innej drużyny równie mocno zainteresowanej urodzonym w Ohio guardem.

Jedno z najciekawszych doniesień jakie usłyszałem w miniony weekend dotyczyło New York Knicks. Dwaj rywale Knicks ze Wschodu uważają, że nowojorczycy są poważnym kandydatem do wyjęcia McColluma z Portland. Do tej pory to Pelicans mieli być faworytami, ale pojawienie się w tych doniesieniach Knicks powoduje, że to właśnie oni są tak teraz postrzegani.

Knicks szukają możliwości do pozbycia się Kemby Walkera, nie są również zadowoleni z Aleca Burksa. Do tego dochodzą jeszcze kłopoty zdrowotne Derricka Rose’a, a to wszystko razem oznacza, że Tom Thibodeau potrzebuje w składzie guarda na którym mógłby w dużej mierze oprzeć prowadzenie gry.

McCollum z powodu kłopotów zdrowotnych rozegrał w trwających rozgrywkach jak na razie 36 spotkań. Zaliczał w nich średnie na poziomie 20.5 punktu, 4.3 zbiórki i 4.5 asysty. Ma przed sobą jeszcze dwa lata ważnej umowy z Blazers, w kolejnym sezonie zarobi 33 miliony dolarów.

Poprzedni artykułTimberwolves zainteresowani Marcusem Smartem
Następny artykułFlesz: Devin Booker w drodze do All-NBA 1st Team (i MVP Finałów)

3 KOMENTARZE

 1. „… Tom Thibodeau potrzebuje w składzie guarda na którym mógłby w dużej mierze oprzeć prowadzenie gry.”
  Czyli Thibs potrzebuje kolesia który może dla niego tyrać pod 40 minut na mecz.
  Nie no McCollum idealnie się nadaje na płuca drużyny…

  Lubię to: 23
 2. Radar New York Knicks. Brzmi mitycznie. Trochę jak przeciwieństwo
  brzytwy Ockhama.
  Jak działa na zawodników? Wprowadza zamęt chyba najbardziej. Taki CJ, to nie wiem czy się cieszy.

  Lubię to: 5