Dniówka: Nuggets zrezygnowali z Bola. Nets odrabiają mecz w Portland. Bucks znowu w Charlotte

0
fot. AP Photo

Bol Bol nie okazał się kolejnym stealem Denver Nuggets. W drafcie 2019 skorzystali z okazji, że z powodu obaw o jego zdrowie, notowania Bola mocno spadły i wzięli go w połowie drugiej rundy. Podjęli ryzyko, licząc na upside, ale po trzech latach zrezygnowali z dalszego czekania na eksplozję talentu syna Manute’a Bola.

Jego wzrost i długość ramion od zawsze robiły wrażenie, ale na boisku prezentował tylko przebłyski tego, jak te warunki fizyczne mógłby wykorzystać. Przede wszystkim miał obiecujące momenty, kiedy po wyleczeniu kontuzji stopy po raz pierwszy pojawił się na parkiecie NBA – podczas preseason w bańce. Zobaczyliśmy wtedy niesamowitą kombinację rzutów, gry z piłką i bloków. To rozbudziło oczekiwania, ale w kolejnym sezonie nie był w stanie przebić się do rotacji i teraz to się nie zmieniło.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (1048): Grube Kaczki
Następny artykułCztery zespoły zainteresowane Jerami Grantem