Między Rondem a Palmą (1043): Isaiah, jesteś drugi w L.A.

8
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o tym kto może pobić rekord trójek Stepha w MSG, o emo(x3)cjonalnym powrocie Isaiah Thomasa do LeBrona i o młodym, obiecującym teamie z Southeast Division nienazywającym się „Bobcats”.

Sprawdzamy czy Curry jest bardziej ludowy niż Allen Iverson, artykuł Ethana Sherwooda Straussa namawiający NBA do skasowania protokołów i ciekawe piątek-sobota dla Bostonu i Warriors.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułIsaiah Thomas wraca do NBA. Trzymajmy kciuki
Następny artykułDniówka: Warriors w Bostonie. Durant-Jokić. Super lineup Wolves. Bulls wracają do gry

8 KOMENTARZE

  1. Skończy na 3500 trójek? On pod koniec tego sezonu będzie miał jakieś 3200. Od następnego sezonu zaczyna 4 letni kontrakt, kto wie może będzie grał dłużej. Będzie bliżej 5000 niż 3500.

    Lubię to: 3
  2. Nie ruszymy z pandemią do przodu, dopóki osoby pokroju zNYKającego nie zostaną usunięte z życia publicznego.
    Niemal równocześnie wypowiedziane zdania, że być może covid będzie z nami już zawsze i że najlepiej byłoby przerwać sezon. To skoro może będzie już z nami zawsze, to może warto próbować żyć w sposób jak najbardziej zbliżony do normalnego, niż co roku w okresie listopad-luty bawić się w zamykanie wszystkiego co się rusza? Plus redaktor Kwiatkowski wyraźnie zaznaczał, że chodzi o koszykarzy NBA, więc trochę niepotrzebne oburzenie.
    Ja wiem, że w tym podcaście znyk często zaznaczał, że dla niego poczucie bezpieczeństwa jest ogromnie ważne, ale zachowajmy umiar.

    Lubię to: 3