Wake-Up: Jazz pokonali Cavs na finiszu. 6 z rzędu wygrana Rockets

3

Warto było spędzić niedzielny wieczór z NBA, bo to właśnie w Cleveland rozegrano najciekawszy mecz minionej nocy.

Utah @ Cleveland 109:108 D.Mitchell 35 – D.Garland 31
Charlotte @ Atlanta 130:127 M.Bridges 32 – J.Collins 31/12z
Washington @ Toronto 90:102 K.Caldwell-Pope 26 – P.Siakam 31
New Orleans @ Houston 108:118 B.Ingram 40 – C.Wood 23

1) Cleveland Cavaliers na początku czwartej kwarty doprowadzili do remisu runem 15-0 i po niezwykle wyrównanej walce w ostatnich minutach, mieli szansę wygrać mecz, ale Utah Jazz dobrze wybronili decydującą akcję i Darius Garland nie trafił dalekiej trójki.

Poprzedni artykułFlesz: Go Cavs Go
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (1040): Nikt herbaty nie przyniósł ciepłej