LeBron James poza grą przez minimum tydzień

1

LeBron James nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Oklahoma City Thunder i jak dowiedział się Shams Charania z The Athletic nie będzie to jedyny mecz, który w niedalekiej przyszłości opuści lider Los Angeles Lakers. Z powodu naciągnięcia mięśni brzucha LeBron będzie musiał pauzować przez minimum najbliższy tydzień.

Dokładna data powrotu 37-latka do gry nie została na razie określona, ale z ustaleń dziennikarzy ESPN wynika, że klubowi lekarze ekipy Jeziorowców będą niezwykle ostrożni jeżeli chodzi o jakikolwiek uraz zawodnika w tym sezonie. Istnieje prawdopodobieństwo, że LeBron nie pojawi się na parkiecie przez dłuższy okres czasu, aniżeli tylko siedem dni.

W ubiegłym tygodniu LeBron musiał opuścić dwa mecze z powodu urazu kostki, a w sumie w rozgrywkach 21/22 udało mu się wystąpić w 6 spotkaniach, w których spędzał na parkiecie po 37 minut na mecz.

Oprócz LeBrona trener Frank Vogel nie może również skorzystać z kilku innych leczących kontuzje zawodników – Trevora Arizy, Talena Hortona-Tuckera, Kendricka Nunna i Wayne Ellingtona.

36

Poprzedni artykułKajzerek: San Antonio skończyło z półśrodkami
Następny artykułRaport ESPN o Robercie Sarverze w końcu ujrzał światło dzienne

1 KOMENTARZ