Dniówka: Drugi dzień sezonu. 11 meczów. Nie zagrają Simmons, Zion i Cade

5
fot. AP Photo

Rozgrzewka za nami i dzisiaj już na dobre NBA zaczyna sezon, co oznacza 11-meczowy maraton.

Boston @ New York 1:30

Kemba Walker i Evan Fournier w swoim oficjalnym debiucie w barwach New York Knicks od razu zmierzą się ze swoją byłą drużyną. Mają coś do udowodnienia Boston Celtics, ale też muszą sprostać ogromnym oczekiwaniom kibiców w MSG. Na razie nie prezentowali się najlepiej i nie mogli się wstrzelić, wspólnie trafiając niespełna 30% rzutów za trzy, ale to był tylko preseason.

Celtics na pewno będą bez Ala Horforda, który znajduje się na covidowych protokołach. Jaylen Brown już je opuścił, więc jest szansa, że pojawi się dzisiaj na boisku.

Jayson Tatum zapowiada swój wielki sezon, w którym zamierza wykonać kolejny krok i dominować po obu stronach parkietu:

“The next step is… just dominating. Not going out there and being just the best player — like dominating the game. So people walk away from the game and be like there’s nothing they could do, on both ends.”

Philadelphia @ New Orleans 2:00

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 20-letnią gwiazdą NBA być
Następny artykułWake-Up: Drugi dzień sezonu. Thriller w Nowym Jorku i 46 punktów Browna

5 KOMENTARZE