Deandre Ayton nie podpisze przedłużenia z Suns

7

Phoenix Suns i Deandre Ayton zakończyli już rozmowy negocjacyjne w sprawie przedłużenia kontraktu dla zawodnika i nie został osiągnięty żaden kompromis. Według Adriana Wojnarowskiego z ESPN na kilka godzin przed deadlinem nie ma już opcji na jakiekolwiek zmiany jeżeli chodzi o nową umowę centra – zostanie on zastrzeżonym wolnym agentem w 2022 roku.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSpurs zwalniają Al-Farouqa Aminu
Następny artykułMalcolm Brogdon porozumiał się z Pacers w sprawie przedłużenia kontraktu

7 KOMENTARZE

    • Zgadza się – maja racje. 172/5 oznacza 34,5 za sezon. Za centra, który gra na poziomie 16/11. Sam byłem fanem jego gry w PO, ale nie jest wart tych samych pieniędzy co BOOK. Gdzieś w połowie pomiędzy nim a Mikalem, Ok 130/5, No może 140.

      Lubię to: 5
    • Trochę tak z dupy argument. Tak, mali muszą przepłacać swoje gwiazdy, bo te chętnie uciekają. Nie, więksi nie mają dobrych graczy za minima. Za minima mają contenderzy. Lakers, Nets, Bucks, czy GSW. Gdy np: LAL było słabe to tak samo przepłacało różne kaleki (patrz Deng, czy Mozgov). Dużym rynkom na pewno łatwiej przyciągnąć gwiazdy, ale nie mają tutaj żądnych zniżek w kwestii płacy.

      Lubię to: 6