Media Day 2021: szczepienia, kontuzja Ziona, nieobecność Simmonsa, przedłużenie MPJ

11
fot. NBA TV

NBA wreszcie wróciła z wakacji i jak zwykle przed rozpoczęciem obozów treningowych zawodnicy spotkali się z dziennikarzami. Jednym z głównych tematów tegorocznego Media Day musiały być szczepienia, ale było też o sytuacji Bena Simmonsa, zdrowiu Ziona Williamsona, ciągle nieusatysfakcjonowanym Giannisie, młodym Picasso czy powrocie Klaya Thompsona. Jak zwykle dużo się działo, więc bez zbędnego przedłużania przejdźmy do przeglądu najciekawszych wydarzeń i wypowiedzi Media Day 2021.

* Zacznijmy od chyba największej niespodzianki, czyli informacji o operowanej stopie Ziona Williamsona. Do tej pory New Orleans Pelicans trzymali to w tajemnicy i byli w tym niezwykle skuteczni, bo nawet Adrian Wojnarowski do tego nie dotarł. Dopiero teraz David Griffin zdradził, że około dwa miesiące temu Williamson doznał małego złamania podczas workoutu przed Summer League. Na szczęście wraca już do zdrowia. W preseason raczej go nie zobaczymy, ale ma być gotowy na start sezonu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRussell Westbrook nie był pierwszym wyborem Lakers w offseason
Następny artykułTypy przed sezonem: (Zawsze na miejscu) 22. Sacramento Kings

11 KOMENTARZE