Denver Nuggets i Michael Porter Jr. pracują nad przedłużeniem kontraktu

1

Michael Porter Jr. podczas tegorocznego offseason będzie mógł podpisać z Denver Nuggets przedłużenie kontraktu i jeśli wierzyć słowom samego zawodnika – wszystko jest na jak najlepszej drodze do szczęśliwego finału.

Wszystko zmierza w kierunku, w którym chcę żeby zmierzało. Nie ma jeszcze końcowych ustaleń w tej sprawie, ale wszystko przebiega zgodnie z planem. Nie naciskam mojego agenta w tej sprawie, dobrze sobie radzi, a ja w ogóle się tym nie martwię. Każdego dnia robię to co potrafię najlepiej, czyli gram w koszykówkę, a resztę zostawiam jemu. Niech podejdzie do tematu ze spokojem, nie ma pośpiechu. Nie martwię się tym.

23-letni Porter w swoim drugim sezonie na parkietach NBA udowodnił, że potrafi seryjnie zdobywać punkty i nawet jeśli cały czas pod znakiem zapytania może być jego zdrowie w przyszłości, to bez wątpienia już teraz kilka zespołów może żałować jego pominięcia w Drafcie 2018. W rozgrywkach 20/21 skrzydłowy rozegrał w 61 spotkań, a 54 rozpoczynał w pierwszej piątce Nuggets. Średnio notował 19 punktów na skuteczności 54% i dokładał do tego 7.3 zbiórki.

48

Poprzedni artykułMiami Heat wykorzystali opcję drużyny w kontrakcie Tylera Herro
Następny artykułJonathan Issac ostrożnie o swoim powrocie na początek sezonu

1 KOMENTARZ

  1. Fajny steal/ Murrayowi dali maxa na wyrost/ moim zdaniem porter ma wyższy sufit niż Murray tylko gdyby swój atletyzm w obronie wykorzystywał . Ciekawe trio plus Gordon fajnie Denver wyglada

    Lubię to: 5