Raptors nie handlują Pascalem Siakamem

0

Pascal Siakam był w ostatnich tygodniach łączony z kilkoma drużynami, a w lidze panowało przekonanie, że Toronto Raptors chcą handlować swoją gwiazdą. Zainteresowanie skrzydłowym wyrażali Sacramento Kings, Los Angeles Clippers i Golden State Warriors, ale według najnowszych raportów Sama Amicka z The Athletic wiele wskazuje na to, że Siakam będzie kontynuował swoją karierę w drużynie z Kanady.

Amick w swoich doniesieniach potwierdza, że Raptors wysłuchiwali ofert za Siakama, ale nie było mowy o handlowaniu nim na siłę. Zawodnik ma przed sobą jeszcze trzy lata ważnego kontraktu o wartości 106 milionów dolarów i na razie wydaje się, że będzie miał szansę wypełnić go właśnie w Toronto.

Spekulacje dotyczące przyszłości Siakama nasiliły się tuż po Drafcie, kiedy to Raptors postawili na wybór skrzydłowego Scottiego Barnesa, zamiast guarda Jalena Suggsa, który według komentatorów mógł dobrze wkomponować się w grę u boku 27-letniego Siakama. Innym powodem miały być rzekome kłopoty w relacjach skrzydłowego z trenerem Nickem Nursem.

28

Poprzedni artykułUdonis Haslem podpisuje kolejny kontrakt z Miami Heat
Następny artykułPelicans bliscy nowego kontraktu z Hartem