Morey żąda nieba za Simmonsa, Spurs i Raptors odrzucają oferty

2

Największą dyskutowaną wymianą najbliższych dni będzie ta z udziałem Bena Simmonsa – tak jeszcze w środę wieczorem obiecywał na antenie ESPN Adrian Wojnarowski. Jeśli Daryl Morey ma jednak składać takie oferty, jak ta którą złożył Toronto Raptors, to może to wszystko trochę potrwać.

Sixers szukają za Simmonsa „hardenowego” pakietu – cytując Woja – czyli gwiazdy, wyborów w drafcie i ich zamian. Wojnarowski dodał, że w całym tym procesie uczestniczy też agent Simmonsa Richa Paula. Wygląda więc na to, że nie ma odwrotu.

Raptors mieli odrzucić ofertę, w ramach której za Simmonsa Sixers chcieli wyjąć Kyle’a Lowry’ego, Freda VanVleeta, OG Anunoby’ego i wybór #4 czwartkowego draftu – doniósł Matt Moore z „Action Network”. Chciałbym być w pokoju Raptors, gdy ją otrzymali.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGM Wizards: „Bradley Beal nie zażądał wymiany”
Następny artykułLakers bliscy pozyskania Buddy’ego Hielda

2 KOMENTARZE