Lakers oferują dwóch zawodników za Buddy’ego Hielda

3

Los Angeles Lakers mają być jedną z najbardziej aktywnych drużyn podczas tegorocznego offseason. Wzmocnienie składu wokół LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa to priorytet managementu, dlatego już teraz na kilka dni przed Draftem mamy sporo doniesień z udziałem tej organizacji.

Najnowsze z nich dotyczą Kyle’a Kuzmy i Kentaviousa Caldwella-Pope’a, którzy według Adriana Wojnarowskiego z ESPN są oferowani przez Lakers praktycznie wszystkim ligowym zespołom. Shams Charania z The Athletic ma więcej konkretnych informacji w tej sprawie i według jego źródeł najpoważniejsze rozmowy są aktualnie prowadzone na linii Lakers – Sacramento Kings:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLakers odpuszczają w sprawie Dennisa Schrödera
Następny artykułNew Orleans Pelicans szukają wymiany dla Erica Bledsoe

3 KOMENTARZE

  1. Od dawna mówię, że Hield za Kuzme to win-win.
    LeBron dostaje strzelca, Kings mają młodego skrzydłowego w zamian za gracza, który już od dawna jedną nogą jest poza Sacramento.

    Lubię to: 7
  2. Kuzma poświęcił swoje ego żeby lepiej pasować do drużyny, wszedł w buty zadaniowa, dostał Ok kontrakt jak na zadaniowa w LAL, nie szukał większych pieniędzy w innych drużynach, bo przecież był elementem układanki drużyny mistrzowskiej. W niecały rok po tym wszystkim jest głównym assetem w wymianach. Lojalność my bitach! Nie ma co się zżymać na zawodników o brak lojalności i wymuszanie wymian, bo tu mamy klasyczny przykład, że drużyna oczywiście może tak robić, bo tak już jest

    Lubię to: 11