Dniówka: Game 7 w czwartek, czy już dzisiaj mistrzowska feta w Milwaukee?

6

Wielka trójka z Milwaukee, pamiętacie żebyśmy kiedyś tak na nich mówili? Niemal zawsze gdy w jednym zespole znajdą się trzy gwiazdy, do razu nazywa się ich Big3, ale w tym przypadku tak nie było. Bo co to za tercet, skoro jedynie Giannis Antetokounmpo jest wielką gwiazdą. Khris Middleton to tylko dwukrotny All-Star, który nigdy nie był aż tak dobry, żeby znaleźć się w All-NBA Team. Jrue Holiday natomiast jest jednym z najlepszych obrońców, trzykrotnie wybierany do All-Defensive Team, ale w Meczu Gwiazd oglądaliśmy go osiem lat temu. Bardzo daleko tu do gwiazdorskiego poziomu z Brooklynu, czy wcześniej z Oakland, Cleveland i Miami. Nie da się tego nawet porównać, dlatego nikt nie ogłosił ich wielką trójką, za to nieustanne były dyskusje czy ta dwójka jest wystarczająco dobra, żeby pomóc Giannosowi sięgnąć po mistrzostwo.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Już prawie zapomniałem jak świetnie przeczytać sobie dobry tekst leżąc na leżaku i popijając zimny koktajl pod słomianym parasolem. Niech te wakacje trwają a chłopaki niech grają jak najdłużej.
  Btw
  Dniówki są jednak bardzo underrated na tej stronie.

  Lubię to: 34
  • Czy ja wiem, że underreted? Odkąd przestałem słuchać Palmy (jakieś 200 odcinków wstecz) a Fleszo/WakeUpy są huśtawką, Dniówka to w zasadzie główny powód mojego przedłużania abonamentu tutaj. One po prostu generują mniej komentarzy i szumu, ale myślę, że wielu czytelników ceni je równie mocno jak ja.

   Lubię to: 35
 2. ekscytująco jest wierzyć że CP3 coś dzisiaj zrobi, z drugiej strony Bucks piszą świetną historię w tych playoffach i na pewno zyskali dużo uznania, choć wygląda na to, że Suns jednak stracili momentum choć chciałbym się mylić.

  Lubię to: 4