Między Rondem a Palmą (1000): Przeżyje i TVN

53
fot. trustedpartner.cachefly.net

Dziś w Palmie. W tysięcznym roku ludzie spodziewali się końca świata, ale spokojnie – my gramy dalej. Dziś robimy tylko mały przystanek by odpowiedzieć na Wasze pytania i zdradzić kilka sekretów „Jak zrobić, żeby było 1000”. A sekret nr 1 to oczywiście Wy i to, że z nami jesteście i chcecie nas słuchać, że mamy dla kogo mówić. Dziękujemy Wam bardzo:)

ZAPOWIADAMY ZLOT NA 18-19 WRZEŚNIA 2021 R.

[wpdm_file id=1066] 

POBIERZ PALMĘ ALTERNATYWNIE

71

KOMENTARZE

  • „Miler pije” chyba o ten Ci chodzi. Gość jak najbardziej w temacie, ale co do dystansu, to hmm… Widziałeś jego twórczość na yt? Niestety ostry PR kreujący go na guru wszelakiego przesiąknął wszystkie dziedziny jego twórczości. Kiedyś bardzo chętnie, teraz niekoniecznie.

   Lubię to: 6
   • Mam takie same odczucia co T. Milera, początkowo duża fascynacja teraz bardziej produkt placement i monetyzacja popularności, przy czym nie mam mu za źle promowania swojej marki ale innych już nieco tak.

    Lubię to: 1
   • Tak, o ten ( słownik podpowiedział mi innego Millera).
    Nie, nie oglądałem go na YT.
    Na blogu też zauważyłem, że sporo promocji, reklam okołoalkohowowych produktów ostatnio, ale z dawniejszych wejść raczej dobrze wspominam.
    Lubiłem go za brak snobizmu, o który łatwo w tym temacie. Nie jestem na bieżąco, więc może masz rację.

    Lubię to: 1
  • Hej, Tomuś to mój dobry ziomuś :)
   To właśnie on, wiele lat temu uświadomił mi że tak naprawdę lubię tylko i wyłącznie kukurydzianą whiskey.
   Od tego czasu z radością i spokojem sumienia piję tylko burbon.
   Zapraszamy do nas na Podgórną po nowy garnitur od Conora :)

   Lubię to: 8
   • O proszę – znasz go osobiście? Może wiesz, co spowodowało tak diametralna zmianę ze specjalisty wspaniale opowiadającego o swoich wielorakich hobby na chodzący product placement? Pytam bez złośliwości, wszak sporo mu zawdzięczam w kwestii wiedzy o whisky, a i ja sama mam męża Tomasza, a nasza córka jest w wieku jego córki;)

    Lubię to: 5
    • Żeby było zabawniej to odpowie tobie też Tomek :)
     Wiesz co, nie oglądam jego filmów na YT :) a jak go widzę raz na jakiś czas nie odnoszę wrażenia żeby się jakoś szczególnie zmienił :) świetny koleś z absurdalnym poczuciem humoru, absolutnie mój typ.
     Bardzo pracowity i przedsiębiorczy, dużo nowych projektów i inwestycji ale też i rachunków które trzeba zapłacić, więc może trochę to ewentualnie :)

     Lubię to: 3
     • Tomasze w moim życiu odcisnęły duże piętno, żeby dodać jeszcze Kopyrę dla porządku;) OK, czyli jest to tylko zabieg wizerunkowo-zarobkowy, w takim razie dobrze wiedzieć, że człowiek, który stoi za tym lustrem się nie zmienił. Ja już nie wrócę, ale sympatia pozostanie. Przywitaj się z nim przy kolejnej okazji ciepło także i ode mnie:)

      Lubię to: 5
 1. 1000 to piękna liczba. Nie myślałem, że kiedyś będę słuchał czegoś tak długo.

  PS. Nie odpowiedzieliście na pytania z maili, czekam na Q&A na żywo :D

  Lubię to: 4
 2. Dzięki za palmę! Turfowa i przydymiona jak zawsze ;)

  Co do refleksji Znyka odnośnie podróżowania to w wiekszosci podzielam jego zdanie, dodałbym jedynie że ja wykreślam z bucketlisty wszelkie miejsca, które mają reżimowe władze, niesprawiedliwie traktują mniejszości czy też kobiety w tych krajach są własnościami swoich mężów itp. I to niestety dość ogranicza już kierunki wakacyjne bo do Rosji, Białorusi czy tam Turcji nie pojadę.

  Lubię to: 8
 3. Panowie,

  chyba wzięło mnie na małe uzewnętrznienie.
  Jestem z Wami od pierwszego odcinka, Palmy które przegapiłem mogę pewnie zliczyć na palcach jednej ręki. Podcast kupił mnie od razu. Po tych latach czuję się jak ten trzeci gość przy barze, który przysłuchuje się rozmowie dwóch znajomych, nie za bardzo wie jak wplątać się w rozmowę i tylko się uśmiecha. Zacząłem słuchać Palmy na początku studiów i jestem z Wami do teraz. Masa przejechanych wspólnie podróży PKS, PKP, spacerów, podróży autem, szczególnie teraz to zawsze miły, wyczekiwany akcent po 8h w biurze. Palmy niejednokrotnie, słuchały w tym czasie 3 moje partnerki, trzecia zaraz zostanie Żoną (jedyna potrafi zaśpiewać czołówkę MRaPu, może dlatego zostanie Żoną).
  Może przesadzę, ale bez Palmy czegoś by w tym życiu brakowało.

  Dziękuję, że jesteście i życzę tylko kolejnych tysięcy odcinków!

  Lubię to: 34
 4. Tyle lat, Panowie!!! Podobnie jak kolega bielasss jestem z Wami od początku. Te pierwsze odcinki były na czymś takim jak mixcloud? Dobrze pamiętam? Z własnymi kumplami nie gadam tak często jak z Wami. To znaczy Wy raczej nawijacie a ja jak ten słuchacz przy barze;). Wielokrotnie moje rowerowe wyprawy z odległego, brrrudnego, rrrrobotniczego Ursusa determinowała Palma. Saska Kępa, ulica Walecznych, Francuska.. Jak prawdziwy stalker rozglądałem sie za redaktorem Kwiatkiem żeby zbić piątke. Jeździłem też powoli po Woli;) i nad Wisłę gdzie Znyk słuchawki zagubił😃😂😁. Pewnie macie jeszcze wielu takich ukrytych słuchaczy, o istnieniu których nie wiecie. Sam, przyznam się szczerze, że po prostu nie mam czasu nawet skrobnąć krótkiego komentarza, bo żyję w ciągłym niedoczasie, a Palmy odsłuchuję z co najmniej tygodniowym opóźnieniem. Dlatego nie zrażajcie się małą ilością komentarzy, czy odzewu.. My tu jesteśmy, słuchamy i nie wyobrażamy sobie choćby tygodnia bez tych naszych Waszych rozmów:)

  Wpisujcie miastaaa!!!

  Czekamy na kolejny 1000, a potem to już z górki:)

  Lubię to: 23
 5. Dziękuję. Jesteście moim ulubionym podcastem w ogóle ;-)

  Ps Jak Maciek w Palmie w końcu powie „rok dwa tysiące pierwszy”, a nie „dwutysięczny pierwszy” to kupię abonament roczny.

  Lubię to: 12