Sixers odrzucili ofertę Indiana Pacers za Bena Simmonsa

5

Philadelphia 76ers wysłuchują ofert za Bena Simmonsa, ale jak już było to niejednokrotnie podkreślanie – nie mają zamiaru zgadzać się na pierwszą lepszą propozycję. Jason Dumas z KRON4 News donosi o tym, że Sixers podobno zdążyli już odrzucić jedną z ofert, którą wystosowali Indiana Pacers:

Pierwsza oferta ekipy z Indianapolis składała się z Malcolma Brogdona i pierwszorundowego wyboru w Drafcie, nie ma jednak informacji na temat tego, z którego roku Sixers mieliby otrzymać pick – w 2021 Pacers będą wybierać z numerem trzynastym.

Członkowie managementu Sixers w swoich ostatnich wypowiedziach przekonywali, że chcą zatrzymać Simmonsa w składzie i pomóc mu przezwyciężyć jego kłopoty rzutowe, ale jednocześnie cały czas ekipa z Filadelfii planuje polować na rynku na ofertę, która w pełni zrekompensuje im brak Simmonsa. Na razie nie ma informacji o tym, że rozmowy na linii Sixers-Pacers będą kontynuowane, ale pewnym jest, że drużyna prowadzona przez Doca Riversa oczekuje w zamian kogoś więcej niż Brogdona – choć ten rozegrał swój najlepszy sezon w dotychczasowej karierze.

Poprzedni artykułJalen Harris z Raptors zdyskwalifikowany na minimum rok
Następny artykułDniówka: Bucks o krok od finału. Young wróci, żeby ratować Hawks?

5 KOMENTARZE