Chris Paul bez objawów choroby, liczy na szybki powrót

1

Chris Paul nie wykazuje żadnych objawów zachorowania na Covid-19 i Phoenix Suns mają nadzieję na to, że ich lider będzie mógł wrócić na parkiet „na wczesnym etapie Finałów Konferencji”.

CP3 po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa spędza swoją kwarantannę w Los Angeles i na razie nie mamy podanej nawet przybliżonej daty jego powrotu do gry. Suns swój drugi meczów Finałów Zachodu zagrają już we wtorek, dlatego w tym spotkaniu najpewniej nie będzie mógł wystąpić. Trener Monty Williams podkreślił, że cała sytuacja jest niezwykle frustrująca, ale ma nadzieję na to, że niedługo będzie mógł skorzystać z umiejętności 35-letniego rozgrywającego:

Zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo doprowadzam tym niektórych do nerwów, ale tak to właśnie wygląda. Status Chrisa to cały czas day-to-day. Mamy po prostu nadzieję, że w którymś momencie otrzymamy zielone światło i będzie mógł następnego dnia pojawić się na treningu. Ale w tym momencie jest w protokole i nie umiem powiedzieć, kiedy zostanie z niego zwolniony.

47
Poprzedni artykułBlazers zawężają swoje poszukiwania nowego trenera
Następny artykułDniówka: Booker przejął rolę lidera. Clippers unikną kolejnego 0-2? Loteria Draftu

1 KOMENTARZ